ЗВЕЗДА ПРОМОВИШЕ НАПАДАЧА: Познато када ће црвено-бели представити ново појачање

ЦРВЕНА звезда је појачала напад. Црвено-бели дрес задужио је млади Урош Сремчевић. Сада је познато када ће шампион Србије представити новајлију који је стигао из лучанске Младости.

ЗВЕЗДА ПРОМОВИШЕ НАПАДАЧА: Познато када ће црвено-бели представити ново појачање

ФОТО: ФК Црвена звезда

Овај 17-годишњак ће бити промовисан у петак у 15 сати на стадиону "Рајко Митић". Звезда је за овај трансфер морала да издвоји 2.000.000 евра.

Сремчевић важи за једног од најталентованијих играча у Србији. Он на "Маракану" долази као замена за Јована Мијатовића који ће каријеру наставити у Њујорк ситију.

Урош је у првом делу сезоне постигао четири гола у Суперлиги Србије, а био је стрелац и против црвено-белих у Београду у поразу Младости (3:1).

БОНУС ВИДЕО: Ватромет и славље "орлова" - Србија је на ЕУРО након 24 године

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

НАПРАВИО САМ ГРЕШКУ Огласио се Исламовић након отказаног концерта у БиХ - Извињавам се свим мајкама Сребренице и свима онима који тугују