КАО ГРОМ ИЗ ВЕДРА НЕБА! Црвена звезда остаје без најскупљег играча и није једини

ИЗНЕНАЂУЈУЋЕ вести стижу из Грчке.

КАО ГРОМ ИЗ ВЕДРА НЕБА! Црвена звезда остаје без најскупљег играча и није једини

FOTO: M. Vukadinović

Јужнокорејски фудбалер Ин Бом Хванг, најскупље појачање у историји Црвене звезде, наводно жели да оде са "Маракане" после само шест месеци. Према информацијама грчког портала "Спортдог", Хванг би волео да се врати управо у Грчку, где је за њега заинтересован АЕК.

Једини проблем је што се прелазни рок у овој земљи затвара 31. јануара у поноћ, па је остало врло мало времена за договор, али Грци играју на карту тренер Звезде.

У свему томе спомиње се и да је Владан Милојевић имао добру сарадњу са руководством АЕК-а, у коме је кратко радио, па се у Грчкој надају да би могао да им помогне при трансферу Хванга. 

Репрезентативац Јужне Кореје није једини, "Максбетспорт" пише да би и Кингси Кангва могао напустити "Маракану". Репрезентативац Замбије је добио неколико дана за одмор и могућ је растанак. 

Балтика хоће везисту, али понуда није по мери управе Црвене звезде, а у трци је поново Ростов. Спремни су за позајмицу до краја сезоне, али има времена пошто прелазни рок траје до 20. фебруара, пише поменути извор.

Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РАТ ЗА ФИНАЛЕ: Енглеска против Аргентине у новом поглављу једног од највећих ривалстава светског фудбала!

РАТ ЗА ФИНАЛЕ: Енглеска против Аргентине у новом поглављу једног од највећих ривалстава светског фудбала!

Једно од највећих ривалстава у историји светског фудбала добија ново поглавље. Енглеска и Аргентина састају се у полуфиналу Светског првенства 2026, а победник спектакла у Атланти избориће велико финале где га чека НАПИШИ КО!!!!!!

15. 07. 2026. у 07:30

Коментари (1)

ХУМАНОСТ У ГЛАВНОЈ УЛОЗИ: Фондација Моззарт наставља са улагањима у заједницу