НОВИ ТРОФЕЈ ЗА КОВАЧИЋА: Хрват исписао историју фудбала

Часлав Вуковић

23. 12. 2023. у 10:09

МАНЧЕСТЕР сити победио је Флуминенсе са 4:0 и постао је првак света. Овај меч ће остати у сећању везисти "грађана" Матео Ковачићу.

НОВИ ТРОФЕЈ ЗА КОВАЧИЋА: Хрват исписао историју фудбала

ФОТО: Танјуг/АП

Наиме, хрватски везиста је исписао историју фудбала. Он је четврти пут освојио клупско првенство света, а невероватно звучи податак да је то урадио са три различита клуба.

Два пута је то урадио са Реал Мадридом, једном са Челсијам и сада је то успео са Манчестер ситијем.

Матео Ковачић је у финалу у Џеди на терен ушао у 60. минуту када је заменио младог Рика Луиса.

Подсетимо, треће место освојио је египатски Ал Ахли који је победио јапанску Ураву резултатом 4:2.

БОНУС ВИДЕО: НАВИЈАЧИ ЗВЕЗДЕ ПОДИГЛИ ШАЛОВЕ: Још једна кореографија на "Маракани"

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЧУДО ИЗ НОРВЕШКЕ НЕ СТАЈЕ: Жута хорда се не плаши никога, следећа мета је лисабонски Спортинг

ЧУДО ИЗ НОРВЕШКЕ НЕ СТАЈЕ: "Жута хорда" се не плаши никога, следећа мета је лисабонски Спортинг

БАЈКОВИТА европска прича Боде глимта наставља се у среду увече, када норвешки шампион дочекује Спортинг из Лисабона у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Стадион "Аспмира" биће поприште новог европског спектакла, а домаћин се нада да може да настави сензационалан поход кроз елитно такмичење.

11. 03. 2026. у 07:00

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

МЛАДИ СРБИН ЗАПРЕПАСТИО АМЕРИКУ! Биће сензација НБА драфта, шутира боље од свих Срба - и не, није син Пеђе Стојаковића (ВИДЕО)