АУ! Ево шта је тренер Партизана Игор Дуљај рекао о Звездиној филијали, Графичару, после мегдана у Купу Србије
Тренер Партизана Игор Дуљај тешко је поднео ток меча Партизан - Графичар у Купу Србије, али је исходом, наравно, био задовољан.
FOTO: FK Partizan
Подсетимо, Партизан је бољим извођењем пенала елиминисао Графичар у изузетно занимљивој утакмици осмине финала Купа, а Дуљај не само да је имао речи хвале за своје изабранике, већ и за супарника - филијалу Црвене звезде.
- Искрен да будем, очекивао сам да буде оваква утакмица, имао сам их као играч. Противник је био веома мотивисан, у питању је изузетно млада екипа која је желела да се докаже. Многима од њих (из Графичара) предвиђам лепу будућност. Морам, наравно, да похвалим и мој тим. Много је тешко играти сваку утакмицу на победу, посебно ако је она унапред добијена. Циљ је, што је најважније, остварен, а лепо је што је публика могла да види младог Јовановића који је и дао гол. Хтео бих да се на крају захвалим и навијачима, који су дошли да нас подрже по овом хладном времену - рекао је Дуљај за ТВ Арена спорт.
Тренер фудбалера Графичара Марко Неђић изјавио је после утакмице да је искључење Бабакара Мбупа пореметило његов тим.
Подсетимо, претходно су се у четвртфинале Купа пласирали Вршац, Чукарички, Вождовац, Раднички 1923, Нови Пазар, Војводина и Црвена звезда.
Осмина финала Купа Србије у фудбалу 2023/2024 - резултати
Вршац - Напредак 1:0
Партизан - Графичар 1:1, пеналима 5:4
Чукарички - Јавор 4:1
Вождовац - Раднички Сремска Митровица 6:3
Раднички 1923 - Смедерево 5:0
Инђија - Нови Пазар 2:3
Младост ГАТ - Војводина 0:3
Црвена звезда - Раднички Ниш 5:0
Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу
Препоручујемо
КРАЈ СНОВА: Рукометашице Србије доживеле кобан пораз на старту друге фазе Светског првенства
07. 12. 2023. у 16:59 >> 17:06
НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?
СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.
26. 02. 2026. у 07:00
ПРЕДРАГ МИЈАТОВИЋ ОСТАО У ШОКУ НА СЕДНИЦИ УПРАВЕ ФК ПАРТИЗАН! После дербија, на важну тему - једини дигао руку "за", сви остали - ОДБИЛИ!
Најновије вести везане за ФК Партизан свакако нису онакве какве би "гробари" желели.
26. 02. 2026. у 13:10
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)