КАКВА СЕНЗАЦИЈА У КУПУ СРБИЈЕ: Невероватна голеада у Крагујевцу

Танјуг

06. 12. 2023. у 16:29

Фудбалери Радничког из Крагујевца пласирали су се у четвртфинале Купа Србије, пошто су данас на свом терену у осмини финала овог такмичења победили Смедерево резултатом 5:0.

Фото архива ВН

Голове за Раднички постигли су Милан Видаков у 19, Милан Алексић у 46, Бранислав Милошевић у 54, Немања Томић из пенала у 81. и Бојан Аџић у 84. минуту.

Пласман у четвртфинале Купа Србије данас је изборио је и ОФК Вршац, који је на свом терену победио крушевачки Напредак 1:0. Једини гол на утакмици постигао је Милош Миливојевић у 66. минуту.

Фудбалери Новог Пазара изборили су јуче пласман у четвртфинале Купа Србије, пошто су у гостима надиграли Инђију 3:2.

Од 15.30 часова играће Чукарички - Јавор и Вождовац - Раднички (СМ). Фудбалери Црвене звезде ће од 18 сати на свом терену дочекати нишки Раднички, док ће се у исто време у Новом Саду састати Младост ГАТ и Војводина.

Последњи меч осмине финала Купа Србије биће одигран сутра од 16 сати, а екипа Партизана ће на свом терену дочекати Графичар.

БОНУС ВИДЕО: Гери Линекер: Џуд Белингем је прави вођа, направио је сјајан потез