СУДИЈА КОЈИ ЈЕ ПОКРАО СРБИЈУ ДОЖИВЕО ТЕШКУ ПОВРЕДУ: Крај каријере за Феликса Бриха услед кидања лигамената?

Филип Милошевић

27. 11. 2023. у 16:59

Феликс Брих, контроверзни арбитар који је остао у памћењу српској јавности када је покрао Србију на Мундијалу у Русији пре пет година, на мечу против Швајцарске, сада је вероватно доживео повреду која ће му завршити каријеру.

СУДИЈА КОЈИ ЈЕ ПОКРАО СРБИЈУ ДОЖИВЕО ТЕШКУ ПОВРЕДУ: Крај каријере за Феликса Бриха услед кидања лигамената?

ФОТО: АП

У извештајима немачких медија провукла се информација да је Брих покидао предње укрштене лигаменте колена приликом дељења правде на мечу између Франкфурта и Штутгарта, а с обзиром да је на прагу шесте деценије ово је вероватно повреда која му оконачава каријеру на терену.

БОНУС ВИДЕО: Италијани освојили Дејвис куп, "азурима" додељен трофеј у Малаги

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Црвени ђаволи се враћају на победничку стазу: Лидс је архивиран, време је за освету Брентфорду за два претходна пораза

Црвени ђаволи се враћају на победничку стазу: Лидс је архивиран, време је за освету Брентфорду за два претходна пораза

МАНЧЕСТЕР јунајтед у понедељак увече на Олд Трафорду дочекује Брентфорд у мечу који може бити веома важан у борби за пласман у Лигу шампиона. Домаћин је тренутно трећи на табели Премијер лиге и налази се у одличној позицији пред сам финиш сезоне.

27. 04. 2026. у 10:36

Коментари (0)

Путин је данас отишао код човека који га је учио о биткама, ево шта се тамо десило (ВИДЕО)