ВУЧИЋ О ПРЕГОВОРИМА СА МОЛ-ом: Ако се договоре, покушаћу да закључим уговоре

ПРЕДСЕДНИК Србије је током обиласка градилишта Експо коментарисао и актуелну ситуацију са МОЛ-ом.

ВУЧИЋ О ПРЕГОВОРИМА СА МОЛ-ом: Ако се договоре, покушаћу да закључим уговоре

FOTO: Novosti

- Данас у 13 часова је наставак разговора, ако они то договоре око Рафинерије онда ћу и ја да закључим то са њима, наравно министар и влада ће донети коначну одлуку - рекао је председник.

- Срећан сам што има много заинтересованих. Добро да знамо да ти људи имају две мијарде, да нам бар не кукају да имају мука са новцем. Двојицу смо видели да имају две милијарде у еврима и срећан сам због тога. Сигуран сам да ће да уложе новац у Србији и ако не добију НИС уместо МОЛ-а. Добра је вест да људи имају толики новац. Нисам ни сањао - додао је председник на констатацију да се име Богољуба Карића помиње у тој причи.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (0)

УСПЕШНА САРАДЊА КСВ И ФОНДАЦИЈЕ МЕРИДИАН: Финансијска инјекција за клубове са подручја Покрајине