КОМЕ ЈЕ ТО СРБИН ЗАЧЕПИО УСТА? Италија бруји о прослави гола Душана Влаховића (ВИДЕО)

27. 11. 2023. у 08:00

Фудбалери Јувентуса и Интера одиграли су синоћ у Торину нерешено 1:1, у мечу 13. кола италијанске Серије А

Повео је Јувентус голом српског репрезентативац Душана Влаховића у 27. минуту, да би изједначење Интеру донео Лаутаро Мартинес голом у 33. минуту.

Влаховић је прекинуо голгетерски пост који је трајао дуже од два месеца! Последњи пут је Душан тресао мрежу 19. септембра против Лација. Тада је дао два поготка и од тада - ниједан. На укупно десет утакмица, рачунајући и две за селекцију Србије, Душан није дао гол.

У међувремену је трпео бројне критике, почело је и да се сумња у његове квалитете. А онда је прорадио када је најпотребније, у великом дербију. Играо се 27. минут када је Душан испратио продор Федерика Кјезе по левој страни и његову повратну преточио у гол са неких 13-14 метара слабијом десном ногом.

Италија бруји о потезу Србина. Погодак је прославио на специфичан начин - стављањем прста на ухо и уста. Само Душан зна коме је порука била упућена.