НИКО ГА НЕЋЕ! Звезда га откачила, Ривер плата не зна шта ће са њим
Алексу Вигу крајем децембра истиче позајмица са Црвеном звездом.
FOTO: FK Crvena zvezda
Аргентински десни бек неће наставити мисију на „Маракани”, јер јасно је да црвено-бели неће платити 2,5 милиона Ривер плати за откуп играча који није ни у другом плану код тренера Барака Бахара.
Виго ће се вратити у матичну Ривер плату, али се, према писању аргентинских медија, неће задржати ни у овом славном клубу.
Очекује се да ће Виго поново на позајмицу и то у Таљерес, пошто га не жели ни тренер Ривера Мартин Демикелис.
Десни бек има уговор са клубом из Буенос Ајреса до краја 2024. године. Виго је у досадашњем делу каријере играо за Колон, Ривер и Индепендијенте.
Препоручујемо
УЕФА И ФИФА ГЛЕДАЈУ И НЕ ВЕРУЈУ: Русија решила - "Селимо се из Европе у Азију!"
21. 03. 2026. у 16:21
ПОВРАТАК ДУШАНА ВЛАХОВИЋА! Повреда је прошлост, Србин спреман да поведе Јуве до места које води у Лигу шампиона!
ДАНАШЊИ програм Серија А затвориће Јувентус и Сасуоло који се састају на "Алијанц стадиону" од 20 часова и 45 минута. "Стара дама" се бори за место које води у Лигу шампиона и мора освајати бодове на свом терену како би се нашла међу прва четири на табели.
21. 03. 2026. у 07:20
ЦЕО СВЕТ ИМ СЕ СМЕЈЕ: Урнебесан снимак из Хрватске шири се планетом брже од било чега (ВИДЕО)
Хрватска је данас у центру пажње љубитеља фудбала.
21. 03. 2026. у 15:34
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (1)