''ПОСЕБНО ЋЕ БИТИ ТЕШКО ШЋЕПИ И МЕНИ, МИ СМО ДЕЦА ПАРТИЗАНА'' Адем Љајић пред меч против ''Парног ваљка''

Филип Милошевић

05. 11. 2023. у 11:35

Бивши фудбалер Партизана а сада члан Новог Пазара, Адем Љајић, у 14. колу Суперлиге Србије играће против црно-белих, клубу како он каже који воли и у ком је одрастао.

ПОСЕБНО ЋЕ БИТИ ТЕШКО ШЋЕПИ И МЕНИ, МИ СМО ДЕЦА ПАРТИЗАНА Адем Љајић пред меч против Парног ваљка

ФК Нови Пазар

Кад неко остави тако дубок траг у славним клубовима попут Роме, Интера, Фиорентине, Торина и Бешикташа, где је онда у тој галерији великана место Партизану?

- Велики су то клубови и наравно да остане драж што сте били део њих. Радио сам само свој посао, професионално. Партизан је ипак нешто друго, ту сам одрастао. Не каже се тек тако – за друге се навија, Партизан се воли. Никад не могу да се одужим клубу, мада сам у некој мери кроз ,,минималац” нешто и вратио. Много ми је помогао, одатле сам кренуо да правим каријеру. Освојио два првенства и куп, а и клуб је добро прошао од мог трансфера.

Коме ће у предстојећем дуелу бити теже, црно–белима због играча који су тамо обележили једно време (Љајић, Сума, Шћеповић...) или вама уколико буду прорадиле емоције?

- Стоји да смо тамо одрасли, али емоције остаће по страни. Нови Пазар је мој град, мој клуб и са саиграчима даћу максимум како бисмо 90 минута одиграли на највишем нивоу и победили. Играчи Партизана су се наместили, играју добро и побеђују. У сјајној су форми и из тог разлога нам неће бити лако. Посебно мислим на Шћепу и мене, као децу Партизана.

БОНУС ВИДЕО: Циљ ми је био да играм за Звезду или Партизан

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на Сент Џејмсис парку би требао да обилује великим бројем погодака

ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на "Сент Џејмсис парку" би требао да обилује великим бројем погодака

"СЕНТ Џејмсис парк" ће у уторак поново бити домаћин европског спектакла, пошто Њукасл дочекује Барселону (21.00) у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Биће то други дуел ова два клуба на истом стадиону у последњих шест месеци, али је овај далеко битнији од првог који је припао Каталонцима резултатом 2:1.

10. 03. 2026. у 07:10

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.

07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05

Коментари (0)

ПРАВА ЛЕПОТИЦА: Ово је Луисова најмлађа ћерка (ФОТО)