ТАМО ГДЕ ЈЕ СВЕ ПОЧЕЛО: Алкантара жели да се врати у Барселону

Филип Милошевић

12. 10. 2023. у 13:32

Фудбалер Ливерпула Тијаго Алкантара могао би већ почетком наредне године да се врати у Барселону, преносе британски медији.

ТАМО ГДЕ ЈЕ СВЕ ПОЧЕЛО: Алкантара жели да се врати у Барселону

Фото: EPA-EFE/ Neil Hall / Pool

Алкантара (32) је био члан Барселоне од 2005. до 2013, а потом је седам сезона играо за Бајерн. Он се 2020. прикључио Ливерпулу, а ове сезоне није одиграо ниједан меч за клуб са Енфилда због проблема са повредама.

Британски медији тврде да шпански фудбалер има мале шансе да се избори за место стартера у екипи Ливерпула, пошто је велика конкуренција на средини терена.

Он има уговор са енглеским клубом до јуна наредне године, али би већ у јануару могао да појача Барселону.

Алкантара је за Ливерпул одиграо 97 утакмица и постигао је три гола. Алкантара је рођен у Италији, а његови родитељи су Бразилци. Он је одлучио да игра за репрезентацију Шпаније, а за "црвену фурију" два пута се уписао у листу стрелаца на 46 мечева. Последњи меч за Шпанију одиграо је 2021. године.

БОНУС ВИДЕО: Атмосфера са свечаног отварања Светског првенства у футсалу за средњошколце

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ЗБОГ ПОВРЕДЕ ПРОПУШТА И РОМУ: Вучица има шансу да избије на друго место

ВЛАХОВИЋ ЗБОГ ПОВРЕДЕ ПРОПУШТА И РОМУ: "Вучица" има шансу да избије на друго место

ЈУВЕНТУС и Рома укрстиће копља у суботу увече у Торину, у директном дуелу екипа које имају јасну амбицију да сезону заврше међу прва четири тима Серије А. Тип вам је спремио анализу ове утакмице са предлозима наших типстера.

20. 12. 2025. у 10:06

Коментари (0)

THE DORCOL RESIDENCE ПРЕДСТАВЉЕН НА ДОГАЂАЈУ ГОДИНЕ: Нови стандард луксузног становања у Београду