КАКАВ МОМЕНАТ НА МАРАКАНИ! Овако је Осман Букари у 88. минуту дао гол на мечу Црвена звезда - Јанг бојс у Лиги шампиона (ВИДЕО)

04. 10. 2023. у 22:55

Црвена звезда и Јанг бојс су се састали у 2. колу Лиге шампиона, а драма је почела да достиже врхунац у 88. минуту, када је Осман Букари дао гол за 2:2.

Губили су Швајцарци од 35. минута, када је стрелац био Ендијае, а онда су после великог предаха најпре изједначили, па одмах потом и повели.

И, имали су велику шансу гости и за 1:3, но после промашеног зицера стигла их је казна.

Играо се 88. минут када је резервиста Красо идеално упослио на десном крилу Османа Букарија који је умакао одбрани ривала, а онда потпуно изненађујуће, "из мртвог угла", послао неодбрањив ударац у гол Јанг бојса за 2:2 (ВИДЕО).

Пренос утакмице Црвена звезда - Јанг бојс можете уживо да пратите на порталу "Новости".

Бонус видео: Кореографија "делја" на мечу Црвена звезда - Јанг бојс