ПУНА МАРАКАНА ЧЕКА ЈАНГ БОЈС: Звезда први дан продала преко 3.000 улазница
Првог дана продаје појединачних улазница за утакмицу другог кола Лиге шампиона између фудбалера Црвене звезде и Јанг Бојса навијачи црвено-белих купили су 3.400 карата, речено је Танјугу у клубу.
FOTO: FK Crvena zvezda
Након што су у продаји били пакети карата, од јуче су појединачне улазнице у продаји онлајн и на благајнама стадиона Рајко Митић.
Сваки навијач може да купи до четири карте, а као и до сада за чланове важи попуст од 500 динара.
Север и југ коштају 3.500 динара, Исток 7.500, а Запад 8.500 динара.
Утакмица између Црвене звезде и Јанг Бојса игра се 4. октобра од 21 сат.
БОНУС ВИДЕО: ДУЉАЈ ПОСЛЕ ПОБЕДЕ: Рекао сам играчима да нам је ово утакмица године
ИНТЕР ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Нероазури" не би смели имати проблема против ривала са дна табеле
ЗАНИМЉИВА трка за Скудето могла би да добије нову димензију већ на отварању 22. кола Серије А, када водећи Интер у петак увече на "Сан Сиру" (20.45) дочекује Пизу, екипу која се налази на претпоследњем месту табеле.
23. 01. 2026. у 09:40
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)