ПАЗАРУ НЕ ПОМАЖУ СУМА И ЉАЈИЋ: Војводина до нестварног преокрета у завршници

23. 09. 2023. у 21:34

ВЕЛИКЕ победе остварили су Војводина у Новом Саду (2:1), односно Младост у Лучанима над Новим Пазаром (2:0)

Прави спектакл виђен је у Новом Саду, где је Војводина у судијској надокнади постигла два гола и преокренула за победу против Јавора са 2:1.

Почетак утакмице каснио је 15 минута због временских неприлика.

Јавор је на истеку пола часа игре дошао до вођства, Гојковић је послао дубински пас, Танко је био бржи и спретнији од Букинца и потом је гађао поред Царевића у први угао за 0:1.

У самом финишу утакмице Радуловић је био најближи голу, после центаршута са левог крила, са пет метара је гађао под пречку, Манојловић је опет интервенисао. У надокнади времена Воша је успела да дође до гола, Радуловић је извео корнер, а Милосављевић био највиши у скоку за 1:1!

Ту није био крај, јер је у седмом минуту надокнаде Милосављевић оборен у шеснаестерцу, а судија показао на белу тачку. Одговрност је преузео Асмир Кајевић и погодио за 2:1 и велики преокрет и три бода.

У мечу осмог кола Суперлиге Србије, лучанска Младост је на свом терену савладала Нови Пазар резултатом 2:0.

Проблеми за Пазарце почели су од 12. минута када је Сисе скривио пенал, а прецизан са беле тачке био је Патрик Езе Фрајдеј за 1:0 у корист екипе Младости.

Дванаест минута касније Адешина је искључен због два жута картона, па је Нови Пазар највећи део меча одиграо са десеторицом фудбалера на терену.

Бројчану предност Лучанци су искористили у 39. минуту када је Фрајдеј својим другим голом повисио на 2:0.

Иако су имали играча мање, Нови Пазар је доминирао тереном, а у игру су ушли и новајлије Адем Љајић, као и Сејдуба Сума, но ни то није помогло Пазарцима.

БОНУС ВИДЕО: Косово је Србија: Ово су "делије" урадиле на мечу Сити - Звезда