ХРВАТСКА У ШОКУ: Шта је доживео Динамо! Србин му ставио со на ране какве се виђају једном у ко зна колико година (ВИДЕО)

31. 08. 2023. у 21:12

УБИСТВО навијача АЕК-а покренуло је неверован сплет несрећних околности за Динамо Загреб чији су хулигани и изазвали нереде који су довели до трагедије у Атини.

Прво су Загрепчани на невероватан начин остали без Лиге шампиона, а овог четвртка и без Лиге Европе.

Подсетимо, АЕК је у драми најпре славио усред хрватске престонице са 1:2, а онда је Динамо имао исти тај резултат у реваншу. Међутим, његов бивши играч Домагој Вида у десетом минуту судијске надокнаде времена постигао је гол који је шокирао Хрватску и, уместо у наставак борбе за Лигу шампиона, послао Загрепчане у бараж за Лигу Европе.

А ту се прошле седмице чинило да су "модри" завршили посао победивши Спарту из Прага са 3:1, али реванш је био какав нису могли ни да сањају.

Наиме, Хараслин у 2. минуту и Соренсен у 24. донели су 2:0 Чесима, који су од 67. минута имали у својим рукама и пролазак даље, јер је српски интернационалац Вељко Бирманчевић тада асиситрао Панаку са 3:0.

Динамо се понадао да ће некако изборити пролаз после заиста прелепих соло-потеза Батурине у 71. минуту...

... али је у самом финишу другог полувремена, у 87. минуту, додавање Песека Виктор Олатунђи претворио у гол за 4:1 и славље Спарте која је тим поготком и прошла у Лигу Европе.

После овог новог шока у завршници реванша, Динамо наставља своју европску причу у трећем по снази такмичењу, Лиги конференција, иако су га пре само 12 дана минути делили од наставка похода ка Лиги шампиона.

БОНУС ВИДЕО: МАЈСТОРИЈА ЗА ТВ ШПИЦЕ: Овако је Квинси Мениг постигао сјајан гол на мечу Војводина - Партизан

ИТАЛИЈА У ШОКУ: Ево због кога је Јаник Синер оставио девојку (ФОТО)

Новак Ђоковић је и даље први на АТП листи, а чак и да освоји Ролан Гарос, који почиње за мање од десет дана, то му неће гарантовати останак на врх. Наиме, на тај врх могао би да се попне Јаник Синер, мада је он ових дана, изгледа, већ на "седмом небу".

16. 05. 2024. у 16:12