РОНАЛДО СЕ РАСПУЦАО: Магија Португалца, за петарду Ал Насра (ВИДЕО)

25. 08. 2023. у 22:55

ФУДБАЛЕРИ Ал Насра "петардом" су почастили Ал Фатех (5:0) у 3. колу првенства Саудијске Арабије

Тим Кристијана Роналда је на тај начин уписао први тријумф након два уводна пораза.

Управо је Португалац обележио меч. Постигао је два поготка уз асистенцију, а два пута се у стрелце уписао и Садио Мане.

Сенегалац је у 27. минуту ефектно "боцнуо" лопту поред голмана, а након додавања Роналда. Једанаест минута касније у стрелце се уписао и Роналдо. Он је главом затресао мрежу Ал Фатеха.

Свој други гол дао је у 55. минуту, овог пута погодивши празну мрежу за 3:0, а Садио Мане је свој други гол дао у 81. минуту, још једним голом главом.

Дубоко у надокнади, Кристијано Роналдо је дошао до хет-трика, јер је још једном погодио празну мрежу после додавања Бушала за "петарду".

Ал Фатех је остао на четири освојена бода, док је Ал Наср стигао до прва три у шампионату.

БОНУС ВИДЕО: Упаљени рефлектори на новом стадиону у Лозници