ЖИВКОВИЋИ ДОБИЈАЈУ САИГРАЧА: Репрезентативац Србије велика жеља ПАОК-а
ЗА ПАОК већ наступају Андрија и Живко Живковић, а ускоро би у Солуну могао да им се придружи још један српски фудбалер.
ФОТО: Н. Параушић
У питању је Немања Максимовић за кога је грчки клуб показао интересовање, преноси тамошњи "Спорт24".
Репрезентативац Србије је на излазним вратима Хетафеа. Он има уговор са тимом из предграђа Мадрида до следећег лета и тај тим жели да заради од његовог трансфера. За њега је интересовања показала Селта, али конкретна понуда је стигла од ПАОК-а.
Наводи се да је на столу четворогодишњи уговор. Тренер овог клуба, Разван Луческу је Максимовића одредио као главну опцију у финишу прелазног рока.
У једном моменту је деловало да је договор близу. Ипак, Хетефе је одлучио да затражи више новца, јер 30% од продаје иде Валенсији. Но, делује да ће ПАОК пристати и то да плати.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
ЗВЕЗДИ ПАДАЈУ ПАРЕ С НЕБА: Црвено-белима стижу проценти за заборављеног нападача
18. 08. 2023. у 15:23
ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на "Сент Џејмсис парку" би требао да обилује великим бројем погодака
"СЕНТ Џејмсис парк" ће у уторак поново бити домаћин европског спектакла, пошто Њукасл дочекује Барселону (21.00) у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Биће то други дуел ова два клуба на истом стадиону у последњих шест месеци, али је овај далеко битнији од првог који је припао Каталонцима резултатом 2:1.
10. 03. 2026. у 07:10
МЛАДИ СРБИН ЗАПРЕПАСТИО АМЕРИКУ! Биће сензација НБА драфта, шутира боље од свих Срба - и не, није син Пеђе Стојаковића (ВИДЕО)
Поздрав из земље кошарке. Тако волимо да се хвалимо када неко наш, или наши, ураде нешто кошаркашки сјајно. А нови српски кошаркашки бисер је ту. И опчинио је Америку.
11. 03. 2026. у 12:11
ТРАМП НИ НЕ ПОМИШЉА ДА УДАРИ НА ОВО ОСТРВО: Кад би се то десило Иран би пропао - бомбе одјекују по целој земљи, само тај део не дирају ФОТО
ВЕЋ више од недељу дана, из Техерана и остатка Ирана стижу драматичне слике уништених складишта горива и стубова црног дима који су настали услед израелско-америчког бомбардовања. Али једно место у северном Персијском заливу остало је нетакнуто.
10. 03. 2026. у 21:47
Коментари (0)