ЈЕЗИВ СНИМАК ПРЕД МЕЧ РЕАЛА И МИЛАНА: Легендарни голман колабирао и срушио се у преносу уживо (ВИДЕО)

Бивши голман Вест Хема и Њукасла Шака Хислоп забринуо је све гледаоце пријатељске утакмице Реал Мадрида и Милана, јер је уочи меча, док је пред камерама ЕСПН на терену причао о свом виђењу овог дуела у Пасадени, пао у несвест!

ЈЕЗИВ СНИМАК ПРЕД МЕЧ РЕАЛА И МИЛАНА: Легендарни голман колабирао и срушио се у преносу уживо (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин

Хислоп се опоравља у болници, у свесном је стању и није животно угрожен.

Ипак, током уживо преноса виђене су драматичне слике и изгледало је све много горе него што ће се касније испоставити.

Док је чекао да добије реч од коментатора Дена Томаса, Хислоп се затетурао са задржаним осмехом на лицу, а онда се срушио лицем ка пренераженом колеги, који је покушао да га ухвати пре него што се приземљио.

Помоћ је одмах дошла. На терену је било око 30 степени, али још није познато да ли је топлота била узрок Хислопове слабости. 

- Мој друг Шака није овде, али како сада ствари стоје, очекујемо добре вести. Свестан је. Прича. Мислим да му је мало непријатно због свега тога. Много се извињава. Није човек који воли да људи дижу галаму. Очигледно је прерано за постављање било какве дијагнозе, али важно је да је Шака при свести и да смо разговарали и са његовом породицом, јер можете замислити како је то када се то дешава уживо - рекао је Томас у преносу.

Хислоп је рођен у Лондону 1969. године. Бранио је за Њукасл, Вест Хем, Рединг, Портсмут и Далас.

За селекцију Тринидад и Тобага је одиграо 26 утакмица.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ХРАБРО ЗА НАСТАВАК ЕВРОПСКОГ СНА: Војводина јури гол заостатка на Групама арени

ХРАБРО ЗА НАСТАВАК ЕВРОПСКОГ СНА: Војводина јури гол заостатка на "Групама арени"

Војводина ће ове вечери на "Групама арени" (20.15) покушати да надокнади гол заостатка против Ференцвароша и избори пласман у друго коло квалификација за Лигу Европе. Мађарски шампион из претходних година славио је са 2:1 у Новом Саду, па пред својим навијачима има лепу прилику да заврши започети посао и обезбеди двомеч са холандским Твентеом.

16. 07. 2026. у 07:00

Коментари (1)

СВЕТСКИ ДАН ВЕШТИНА МЛАДИХ:  Указивање на значај оспособљавања младих за запошљавање, достојанствен рад и предузетништво