ОВО ЈЕ МИЛОЈЕВИЋА РАСПЛАКАЛО: Звездаши имали емотивну поруку за тренера Звезде
ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде ремизирали су у 37. колу Суперлиге Србије са Новим Пазаром, а навијачи су се опростили од тренера Милоша Милојевића.
М. Вукадиновић
Тренер који је клубу донео трећу узастопну дуплу круну са сузама у очима испратио је свој последњи сусрет, а томе су сигурно допринеле и Делије.
Након меча истакнут је транспарент посвећен стратегу који је каријеру претходно градио у Скандинавији.
- 37 утакмица без пораза на домаћој сцени. Хвала ти Милоје - Звездаштво то цени - писало је на транспаренту Делија.
Он је недуго након тога дао изјаву пред камерама Арена спорта и борио се да задржи сузе.
Није познато где ће Милојевић наставити каријеру, али је његов заменик на клупи црвено-белих одавно је озваничен - досадашњи тренер Макабија из Хаифе Барак Бахар.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
ЈУНАЈТЕД ЈЕ У НАЛЕТУ: Фулам долази на "Олд Трафорд" у правом тренутку за "црвене ђаволе"
Манчестер јунајтед наставља снажан успон под вођством Мајкла Карика и у недељу поподне на "Олд Трафорду" дочекује Фулам, у мечу који може додатно учврстити позицију „црвених ђавола“ у борби за Лигу шампиона.
01. 02. 2026. у 07:40
АЛКАРАЗ У ШОКУ: Ево шта је Новак Ђоковић урадио после финала Аустралијан опена 2026!
Најновије вести везане за Аустралијан опен 2026 нису биле какве се Србија надала, Новак Ђоковић је изгубио од Карлоса Алкараза, а онда је на посебан начин и реаговао.
01. 02. 2026. у 13:11
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)