ПОТЕЗ ЗА ИСТОРИЈУ: Борусија Дортмунд потписала уговор који ће одушевити навијаче
ФУДБАЛЕР Борусије из Дортмунда, Марко Ројс, потписао је нови уговор са клубом и он ће трајати до јуна 2024. године.
Foto: Profimedia
Овај 33-годишњак је права икона "милионера". Он је већ 11 година у клубу за који је постигао 161 погодак на 382 утакмице у свим такмичењима. Немац који је рођен у Дортмунду је са вољеним тимом освојио два Купа Немачке и играо финале Лиге шампиона у сезони 2012/13.
Искусни крилни нападач продужетком сарадње остаје у прилици да уђе у историју Борусије. Наиме, он је тренутно други стрелац клуба.
Испред њега је само легендарни Алфред Прајслер који је непосредно после Другог светског рата за 12 сезона година постигао 177 голова.
Ројс је ове сезоне одиграо 20 утакмица у Бундеслиги и до сада је остварио учинак од шест голова и четири асистенције.
БОНУС ВИДЕО: "ТО ЈЕ ОНО ШТО МЕ БОЛИ..." Игор Дуљај о вечитом дербију у Хумској
Препоручујемо
КО БИ РЕКАО: Ево ко плаћа смештај Украјинцима који учествују на Вимблдону
27. 04. 2023. у 16:57
СРБИН ДОЖИВОТНО ИЗБАЧЕН ИЗ КОШАРКЕ: Бивши саиграч Николе Јокића добио невероватну казну
27. 04. 2023. у 14:47
НЕОЧЕКИВАНИ ХАОС У ДЕНВЕРУ: НБА ас због потеза у хали иде у затвор на 18 месеци? (ВИДЕО)
27. 04. 2023. у 15:46
СПЕКТАКЛ НА "ЕМИРЕЈТСУ": Арсенал би да направи кључан корак у борби за титулу против препорођених "црвених ђавола"
ДЕРБИ 23. кола Премијер лиге доноси велики окршај на "Емирејтсу" где Арсенал дочекује Манчестер јунајтед (17.30) у мечу који има потпуно различиту тежину за два клуба. Тобџије јуре титулу, док "црвени ђаволи" покушавају да ухвате прикључак у борби за Лигу шампиона.
25. 01. 2026. у 07:20
ХРВАТСКИ ХУЛИГАНИ НАПАЛИ СРБЕ - ДЕВЕТ ХРВАТА ЗАВРШИЛО У БОЛНИЦИ: Детаљи туче навијача у Тузли
Малме и Црвена звезда састали су се у Лиги Европе, а потом је дошло до туче навијача у околини Тузле, у Босни и Херцеговини, када се део Звездиних присталица из Републике Српске авионом враћао из Шведске.
25. 01. 2026. у 14:30
ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"
ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.
25. 01. 2026. у 20:42
Коментари (0)