ВЛАХОВИЋ ОВО НИЈЕ ЗАСЛУЖИО: Алегри понизио Србина, а сада открио и зашто

24. 04. 2023. у 09:36

Фудбалери Наполија победили су Јувентус 1:0 (0:0) у Торину у дербију 31. кола италијанске Серије А, а једини гол на утакмици постигао је Ђакомо Распадори у 90+3. минуту.

Међутим, централна тема после меча је потез Масимилијана Алегрија да у 90. минуту уведе у игру Душана Влаховића уместо Аркадијуша Милика. Момак, који је стигао као највећа звезда у Торино, полако губи место у постави Јувентуса, али не само то, већ је почео да улази у игру да украде време.

Чудан потез Алегрија, ако се узме у обзир да "стара дама" није имала активан резултат, а још је интересантније како се тренер Јувентуса правдао за овај потез. Практично је понизио Србина.

- Милик је играо добро, а морао сам да одморим Влаховића после утакмице у ЛЕ у четвртак. Притом, требали су нам Кијеза и Ди Марија који су технички надаренији играчи. Била је то добра утакмица, примили смо глуп гол - рекао је Алегри и додао:

- Мислим да су момци заслужили похвалу, јер су имали заиста дорбу сезону. Чујем свакакве приче, а људи стварно ништа не знају. То ме насмеје. Ово је надреална ситуација у којој смо момци и ја били. Ово је сезона која ће нам помоћи да напредујемо следеће године. Вратићемо се у врх и борбу за Скудето.