"ЂОКОВИЋ ОСВАЈА РОЛАН ГАРОС": Чувени Швајцарац шокирао изјавом, Надалу се ово неће свидети

Јелена Симаиновић

17. 05. 2024. у 13:41

Ближи се почетак Ролан Гароса, који је на програму од 26. маја и биће један од атрактивнијих у последње време, пошто се враћа Рафаел Надал, што значи да ће Новак Ђоковић имати озбиљну конкуренцију на путу до новог гренд слем трофеја.

ЂОКОВИЋ ОСВАЈА РОЛАН ГАРОС: Чувени Швајцарац шокирао изјавом, Надалу се ово неће свидети

ФОТО: Профимедиа

Иако се Новак Ђоковић налази у слабијој форми ове сезоне, чувени швајцарски тенисер у пензији Стен Вавринка сматра да је Србин фаворит за освајање највећег турнира на шљаци.

- Мислим да је јасно да није имао резултате какве би волео протеклих недеља, али знамо да може да подигне форму и да пронађе начин како да игра најбољи тенис на гренд слем турнирима, посебно што се играју у пет сетова. Наравно, и даље мислим да је фаворит за освајање Ролан Гароса - рекао је 39-годишњи Швајцарац, како пише "Експрес спорт".

Стен Вавринка је победио Новака Ђоковића у финалу Отвореног првенства Француске 2015. године. 

БОНУС ВИДЕО "ЂОКОВИЋ МОЖЕ ДА ИГРА ЈОШ 2-3 ГОДИНЕ": Горан Иванишевић о Новаку и будућим плановима

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗВЕЗДА МОЖЕ ДИРЕКТНО У ОСМИНУ ФИНАЛА ЛИГЕ ЕВРОПЕ: На њој је да победи Селту, а за остало ћемо видети...

ЗВЕЗДА МОЖЕ ДИРЕКТНО У ОСМИНУ ФИНАЛА ЛИГЕ ЕВРОПЕ: На њој је да победи Селту, а за остало ћемо видети...

Црвена звезда у четвртак увече дочекује Селту на "Стадиону Рајко Митић" (21.00) у једној од кључних утакмица лигашке фазе Лиге Европе, у тренутку када је борба за пласман у нокаут рунду изузетно згуснута. Српски шампион се налази на 11. месту са 13 освојених бодова, док су гости из Галиције три позиције ниже са само бодом мање.

29. 01. 2026. у 07:00

Коментари (0)

АЛК Гроуп: успех, иновације и награде за најбоље