МИЛОЈЕВИЋ СПУШТА ЕУФОРИЈУ: Желимо да добијемо дерби, бићу радоснији кад се сезона заврши
ЦРВЕНА звезда је победила ТСЦ са 4:1 и на тај начин освојила 34. титулу првака Србије. Тренер црвено-белих Милош Милојевић није желео много да слави у овом тренутку јер је свестан да екипу у среду очекује "вечити дерби".
ФОТО: М. Вукадиновић
Он је честитао свима на шестој узастопној титули, али све мисли је усмерио ка меч за Партизаном (среда, 18.30).
- Пре свега сам срећан што смо добили утакмицу. Честитао бих момцима, да остану стабилни. Честитам им на одрицању и труду. Честитам навијачима на подршци. Такав сам човек да много не славим, знам шта нас чека у среду. Тако да ћу бити радоснији када се сезона заврши - рекао је Милојевић за ТВ Арена спорт по завршетку меча.
Иако предстојећи меч са највећим ривалом за црвено-беле нема резултатски значај, шеф стручног штаба истиче да ће екипа ићи на победу.
- Добро, сад се лакше дише, другачије је, али то је дерби, то је понос, једна утакмица коју и ми о ни желимо да добијемо. У бољем смо налету и ако приступимо на прави начин мислим да ће резултат доћи.
Добио је и питање да ли ће до краја сезоне пружити више шансе младим играчима.
- Свакако да хоћу. Мислим, видели сте и данас млађе снаге на терену, али не треба то тако да се гледа. Постоје добри и лоши играчи. Постоји и одговорнсот према клубу, према институцији. Морате да продукујете играче, а да бисте продуковали они морају да играју. Ми смо талентована нација али не продајемо колико би требало, а неке лиге, слабије у рејтингу, продају у прелазном року и зараде 70-80 милиона. Ми не. Постоје разлози зашто је то тако. Стара нам је лига и то је нешто на чему мора да се ради. Увек сам одговоран и бићу и тада, али никад на уштрб резулатата - закључио је Милојевић.
БОНУС ВИДЕО: ОВО ЈЕ ЊЕГОВА УТАКМИЦА: Букари постигао хет-трик
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
"ЈОКИЋ ВАРА, МИНЕСОТА ЈЕ ОШТЕЋЕНА": Срамотни коментари америчког новинара!
22. 04. 2023. у 13:41
ВЕЛИКА ПОБЕДА ЛАЈОВИЋА У СРПСКОМ ОКРШАЈУ: Душан против Руса за титулу у Бањалуци
22. 04. 2023. у 18:57
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДРАМА ДО САМОГ КРАЈА: Волфсбург би да избегне велику бруку, док Падерборн сања повратак у Бундеслигу
ВЕЛИКА драма очекује нас вечерас на "Хоум делукс арени" где ће од 20.30 екипа Падерборна угостити Волфсбург у реванш утакмици баража за Бундеслигу. На првом сусрету није било победника (0:0), тако да је све отворено пред вечерашњи меч који носи огроман улог.
25. 05. 2026. у 08:30
ТРАМП "АМИНОВАО", ЦЕЛА РУСИЈА БЕСНА! Најновије вести из Америке су потпуно невероватне!
Откако је почео рат у Украјини, најновије вести везане за Русију, а да нису са самог ратишта, или, како то Руска Федерација зове "просторa на коме се одвија Специјална војна операција", углавном су Русе нервирале због санкција, али последње су - прилично невероватне.
25. 05. 2026. у 19:40
РУСИ ИЗДАЛИ ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ КИЈЕВУ: "Напустите украјинску престоницу - дошло је до тачке пуцања"
"СВЕ је ово дошло до тачке пуцања."
25. 05. 2026. у 18:56
Коментари (1)