ЗВЕЗДА ПРЕОКРЕНУЛА У ФИНИШУ: Ракоњац и Катаи обрадовали "Делије"

01. 04. 2023. у 19:52

ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде играју против Младости ГАТ из Новог сада у 28. колу Моцарт бет Суперлиге Србије, Домаћин је преокренуо голом Ракоњца.

ЗВЕЗДА ПРЕОКРЕНУЛА У ФИНИШУ: Ракоњац и Катаи обрадовали Делије

Имала је Црвена звезда неколико шанси на почетку меча, а из прве праве прилике Младост је казнила актуелног шампиона Србије.Играо се 12. минут када су гости дошли до вођства.

Није дуго Црвена звезда чекала на одговор. Александар Катаи искористио је продор Александра Пешића по десној страни, те усамљен у петерцу матирао Марка Живковића.

Видаков је својим другим голом поново гостима донео предност. Потом је пред крај полувремена са беле тачке канга погодио, да би Марко Ракоњац донео комплетан преокрет у 83. минуту

Центрирао је Гелор Канга, пронашао резервисту у петерцу, а он ћушнуо лопту у мрежу за 3:2.

Потом је другим голом на утакмици Катаи решио питање победника. Проиграо га је Букари, а он са десетак метара матира Марка Живковића.

Меч уживо можете да пратите у блогу на сајту "Новости"

БОНУС ВИДЕО: Мераклије почеле обележавање стогодишњице Радничког из Ниша