ПРОБЛЕМИ БУГАРА ПРЕД ГОСТОВАЊЕ ЦРНЕ ГОРЕ У РАЗГРАДУ: Крстајић на "соколове" без четворице
У ДРУГОМ мечу наше квалификационе групе Г Бугарска сутра у Разграду (18) дочекује Црну Гору. Селектор Бугара Младен Крстајић се пред гостовање "соколова" сусреће са много проблема с обзиром да су му четворица репрезентативаца отказала долазак на окупљање. Реч је о Доминику Јанкову, Диму Крастеву, Илијану Стефанову и Антону Неђалкову.
ФОТО: М. Вукадиновић
- Не требају ми играчи који у репрезентацију долазе туристички, већ фудбалери који ће на терену показати патриотизам. Морамо да вратимо поверење навијача. Идемо меч по меч, на сваком ћемо гинути. Што се мене тиче - можемо да играмо ружно, само да побеђујемо. Када сам дошао рекао сам да ћу направити екипу по европским стандардима. Играли смо заједно четири меча, али фудбал је процес - не можемо после једне утакмице да кажемо да идемо на Светско или Европско првенство - објаснио је Крстајић.
Селектор наших источних комшија је кратко и скенирао квалификациону групу.
- Србија је фаворит, Мађарска је јака, Црна Гора је традиционално добар тим. Неће бити лако. Циљ је да наставимо посао који смо започели. Да будемо максимално концентрисани. Тражићу од играча да пруже максимум.
Препоручујемо
ВЕЛИКИ ПОСАО РОМЕ! Мален их препородио, па га наградили са новим дугорочним уговором!
26. 05. 2026. у 22:55
ОВО НИКО НИЈЕ ОЧЕКИВАО: Лука Модрић потписао за словеначког прволигаша... (ФОТО)
26. 05. 2026. у 22:15
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СПЕКТАКУЛАРНО ФИНАЛЕ ЗАПАДА СЕ НАСТАВЉА: Оклахома и Спарси су изједначени, вечерашња пета утакмица може бити кључна
ДРАМИ у финалу Запада нема краја, Оклахома и Сан Антонио су уписали по две победе до сада, играју сјајну кошарку и очекујемо да тако наставе на вечерашњој петој утакмици која се игра у "Пејком центру" (2.30) и могла би бити круцијална за исход ове феноменалне серије.
26. 05. 2026. у 07:30
ЕНГЛЕСКА У ШОКУ: Капитен Манчестер јунајтеда се одрекао енглеског и узео РУСКО држављанство!
Најновије вести из фудбала су помало невероватне.
26. 05. 2026. у 19:49
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)