СИН КРЕНУО ОЧЕВИМ СТОПАМА: Роналдињов ''мали'' потписао за Барселону

Филип Милошевић

02. 03. 2023. у 15:05 >> 15:10

Жоао је у фебруару напунио 18 година и на почетку своје епизоде у Шпанији ће играти за У19 екипу Барселоне. Рођен је 2005. године, када је његов отац проглашен за најбољег фудбалера на свету.

СИН КРЕНУО ОЧЕВИМ СТОПАМА: Роналдињов мали потписао за Барселону

Фото: Твитер

Жоао је кренуо очевим стопама, Роналдињо је 2003. године потписао за Барселону, а 20 година касније и његов син је члан Каталонаца.

 

Жоао Мендес се први пут заинтересовао за фудбал са четири године, када је замолио своју мајку да га упише у школу фудбала. Први запаженији наслов Роналдињов син је имао у Крузеиру, за који је наступао од 2018. па све до сада.

БОНУС ВИДЕО: СВИ СУ ДАЛЕКО ИЗА: Кога је Новак „прешишао“ по броју недеља као Број 1

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ? Иран се повлачи са Светског првенства у фудбалу?! Ево ко ће га заменити!

ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ? Иран се повлачи са Светског првенства у фудбалу?! Ево ко ће га заменити!

Најновије вести везане за рат који је отпочео на Блиском истоку, а напад на Иран био је окидач за то, тичу се Светског првенства у фудбалу чији су домаћин и Сједињене Америчке Државе.

28. 02. 2026. у 22:46 >> 23:00

Коментари (0)

ДРАМА! Кошаркаши Партизана заробљени у Дубаију