БУРАН ДЕРБИ "ОРЛОВА" У ИТАЛИЈИ: Двојица Срба љута због пораза, а двојица због једног центиметра (ВИДЕО)

12. 02. 2023. у 20:27

ДУШАН Влаховић и Филип Костић изашли су као победници из српског дуела у италијанској Серији А, јер је њихов Јувентус са 1:0 победио Фиорентину за коју су играли Никола Миленковић од почетка, а Лука Јовић као резерва, али је тандем "орлова" из домаћег тима био незадовољан једном одлуком судија.

БУРАН ДЕРБИ ОРЛОВА У ИТАЛИЈИ: Двојица Срба љута због пораза, а двојица због једног центиметра (ВИДЕО)

Душан Влаховић је и на другој узастопној утакмици успео да матира супарничког чувара мреже. И то на асистнцију Костића. Али...

Из ВАР собе је стигао сигнал главном судији, Фабрију, да је српски шпиц за центиметар био раменом испред позиције ноге последњег дефанзивца "виоле". Штета, јер, акција "орлова" и егзекуција Влаховића били су - школски пример како то треба да се ради (ВИДЕО).

Ово се, иначе, десило у 59. минуту, а "Јуве" је од 34. водио голом Рабиоа, на додавање Анхела ди Марије.

Бурно је, иначе, било и у завршници меча.

И Фиорентина је успела да постигне гол, и то у 90. минуту, али је и он поништен као и Влаховићев (ВИДЕО), а у све се још умешао и тренер Јувентуса, Масимилијано Алегри, који је бесно добацивао судији током видео-провере, па је јавно опоменут (ВИДЕО).

Иначе, Влаховић је играо до 65. минута, када га је заменио Кин, а баш тада је Јовић ушао на терен, уместо Иконеа.

Победа је Јувентусу (коме је одузето 15 бодова) донела девето место, док је Фиорентина 14. на табели Серије А.

Бонус видео: Ново у Земунелу - Партизаново брдо за трчање

ПАЛА ОДЛУКА! Ево кога је Новак Ђоковић одабрао за тренера, мастерс у Риму све открио (ВИДЕО)

Новак Ђоковић је недавно завршио више него успешну сарадњу са хрватским тренером Гораном Иванишевић, а сада је постало јасно и ко ће бити Нолетов тренер на римском мастерсу.

06. 05. 2024. у 21:35