САН И ДАЉЕ ЖИВИ: Њукасл након невероватног старта извукао реми

04. 02. 2023. у 21:05

ФУДБАЛЕРИ Њукасла и Вест Хем Јунајтеда одиграли су дуел 22. кола енглеске премијер лиге, који је завршен резултатом 1:1.

Тањуг/АП

Њукалс је треће место препустио Манћестер јунајтеду, али сан "сврака" наставља да живи, сада су на четвртој позицији, те и даље могу да се надају Лиги шампиона.

Вест Хем је сада 16. са само 19 бодова и на један бод је изнад "црте".

Њукасл је одлично почео меч. Гол Џоа Вилока у 35. минуту меча поништен је због тога што је лопта раније пре убацивања напустила поље.

Ипак, вођство је стигло у трећем минуту. Калум Вилсон је тада избегао офсајд замку и савладао Лукаша Фабијанског - 1:0.

Како је прво полувреме одмицало, тако се Вест Хем ослобађао притиска, успостављао баланс на средини терена, а онда је и он почео да прети. Након неколико опасних напада, дошао је и погодак за 1:1 у 32. минуту.

Рајс је извео корнер са леве стране, а након велике гужве и конфузије у редовима домаћих, лопта је стигла до Лукаса Пакете на другој стативи, који се одлично снашао и из петерца погодио за 1:1.

У другом полувремену је Њукасл константно притискао, али није нашао пут до гола "чекићара", који носе важан бод у својој борби за опстанак.

Standings provided by Sofascore

БОНУС ВИДЕО: НОВАКУ ЈЕ ЈОШ САМО ОВО ОСТАЛО - Са ових пет ствари Ђоковић ће бити недостижан за све

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17