ПОРАЗ ЗВЕЗДЕ ОД ЛУДОГОРЕЦА: Црвено-бели изгубили у најјачој провери на припремама, сјајан деби Вига (ФОТО)

25. 01. 2023. у 16:52

ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде доживели су први пораз на припремама у Анталији. Црвено-бели су изгубили од Лудогореца са 3:2, а сјајан деби имао је Алекс Виго.

Аргентинац је добио прилику да заигра у других 45 минута и у самој завршници утакмице успео је да постигне гол и после одличног продора по десној страни.

Лоше прво полувреме одиграо је шампион Србије и тренер Милош Милојевић мораће да коригује неке ствари у игри, јер је наставак првенства иза угла.

Одбрана на данашњем мечу није била на добром нивоу и првак Бугарске је то знао да казни и искористио је прилике које су му се указале. Оно што такође може да брине све навијаче Звезде, али и људе у стручном штабу је то што је екипа све поготке примила у првом полувремену.

Голове за Лудогорец постигли су Игор Тијаго који се два пута уписао у стрелце и Текпетеј. Резултат је могао да буде и убедљиви да Милан Борјан у пар ситуација није био на висини задатка.

Црвено-бели су овај меч почели у следећем саставу:

Борјан - Л. Николић, Ераковић, Милуновић, Азаров - Мијаиловић, Канга - Букари, Иванић, Митровић - Пешић.

Ипак, успела је Звезда колико толико да поправи утисак у финишу утакмице. Направио је Милојевић одређене промене и играчи који су ушли на терен унели су мало живости у игру клуба са "Маракане".

Резултат је у 75. минуту смањио Мирко Иванић који је добио добру лопту од Усмана Букарија и није му било тешко да погоди гол ривала.

Звезда последњу утакмицу на припремама игра у петак против Аустрије Лустенау, а први ривал у другом делу сезоне биће Војводина. Тај сусрет на програму је 4. фебруара на стадиону "Рајко Митић".

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“