КРЕНУЛА И ВОЈВОДИНА: Новосађани почели припреме за наставак сезоне
ФУДБАЛЕРИ Војводине званично су данас почели припреме за наставак сезоне, саопштио је новосадски клуб.
ФОТО: М. Вукадиновић
Спортски директор Војводине Марко Јовановић пожелео је играчима добродошлицу пред почетак припрема и наставак сезоне. Након тога играчи су истрчали на терен СЦ "Вујадин Бошков" где ће бити и одрађен први део припрема.
Фудбалери новосадске "старе даме" тренираће код куће до 11. јануара, након чега следи пут у Турску на главни део припрема. Током периода од 12. до 27. јануара, екипа ће одиграти шест контролних утакмица, а имена противника биће накнадно позната.
Шеф стручног штаба Војводине Милан Раставац је на првом списку објавио имена 32 играча, али је на првом тренингу присуствовало 29 фудбалера. Мирко Топић, Вељко Симић и Ив Барај су из оправданих разлога пропустили први тренинг, али ће се екипи прикључити од сутра.
Војводина је први сезоне у Суперлиги Србије завршила на петом месту на табели са 33 бода. Новосађани су изборили и пласман у четвртфинале Купа Србије.
БОНУС - НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ
Препоручујемо
СТАРА ДАМА ЛЕЧИ ЕВРОПКЕ РАНЕ У РИМУ: Вучица је (скоро) непобедива на Олимпику, овде су славили само Интер и Наполи (плус Торино два пута)
РОМА дочекује Јувентус на Олимпијском стадиону у кључном сусрету у трци за квалификације за Лигу шампиона.
01. 03. 2026. у 06:00 >> 03:00
ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ? Иран се повлачи са Светског првенства у фудбалу?! Ево ко ће га заменити!
Најновије вести везане за рат који је отпочео на Блиском истоку, а напад на Иран био је окидач за то, тичу се Светског првенства у фудбалу чији су домаћин и Сједињене Америчке Државе.
28. 02. 2026. у 22:46 >> 23:00
СМЕХ ДО СУЗА: Питали Хрвате да ли знају српске речи - "Никада нећу погодити!" (ВИДЕО)
"ЛЕБЛЕБИЈА би могла бити каросерија."
27. 02. 2026. у 21:41
Коментари (1)