ЗВЕЗДА ПРАВИ ДРИМ-ТИМ: Црвено-бели кренули по још једног репрезентативца Србије

Марко Паунић
Марко Паунић

10. 12. 2022. у 08:38

Посао око доласка Уроша Спајића је практично већ завршен, а на Маракни планирају да сада све ресурсе преусмере ка довођењу још једног репрезентативца Србије, пише "Моцартспорт"

ЗВЕЗДА ПРАВИ ДРИМ-ТИМ: Црвено-бели кренули по још једног репрезентативца Србије

FOTO: Tanjug/AP

Реч је о првотимцу шпанског Хетафеа и некадашњој нади управо Црвене звезде, Немањи Максимовићу. Према незваничним сазнањима поменутог сајта, први контакти са Хетафеом и Максимовићем су већ успостављени.

На стадиону Рајко Митић ће као основни адут у у преговорима са свим потенцијалним појачањима покушати да искористе управо Лигу шампиона, која представља посебан мотив за сваког играча. 

Максимовић је елитно такмичење осетио у дресу Астане у сезони 2015/2016, али нема никакве сумње да би са Црвеном звездом комплетан доживљај био знатно другачији. Максимовићу уговор са клубом са стадиона Алфонсо Перез истиче у јулу 2024. године, а како незванично сазнајемо шпански клуб би на основу обештећења од овог посла могао да инкасира око 2.500.000 евра.

FOTO: Tanjug/AP

 

Српски везистаје протеклих година стекао озбиљно искуство на теренима шпанске Примере. У Хетафе је стигао у јулу 2018. године из Валенсије за обештећење од 10.000.000 евра. У клубу из околине Мадрида до сада је одиграо 165 утакмица, постигао пет голова и забележио три асистенције. Ове сезоне забележио је 12 наступа у дресу екипе Кикеа Санчеса Флореса.

Златни српски Орлић, чији је гол у 118. минуту финала Мундијалита на Новом Зеланду срушио Бразил у великом финалу, имао је запажену минутажу на Светском првенсту у Катару. На три утакмице у групи играо укупно 120 минута. Био је стартер у окршају са Камеруном, док је против Бразила и Швајцарске улазио са клупе за резервне играче.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ НА ЕМИРЕЈТСУ: Арсенал би да направи кључан корак у борби за титулу против препорођених црвених ђавола

СПЕКТАКЛ НА "ЕМИРЕЈТСУ": Арсенал би да направи кључан корак у борби за титулу против препорођених "црвених ђавола"

ДЕРБИ 23. кола Премијер лиге доноси велики окршај на "Емирејтсу" где Арсенал дочекује Манчестер јунајтед (17.30) у мечу који има потпуно различиту тежину за два клуба. Тобџије јуре титулу, док "црвени ђаволи" покушавају да ухвате прикључак у борби за Лигу шампиона.

25. 01. 2026. у 07:20

ГРОБАРИ У ШОКУ, ДЕЛИЈЕ У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!

"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!

Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.

22. 01. 2026. у 19:38

Коментари (4)

БИЋЕ СВЕ ТЕЖЕ: Огласила се продукција Гранда због Ђорђа Давида - запретио одласком из такмичења