ЗАВЕСА НА СУПЕРЛИГУ: Звезда у Сурдулици, Партизан чека Пазар

Оља Мркић

11. 11. 2022. у 13:05

ПРВИ део фудбалске Суперлиге Србије завршиће се овог викенда утакмицама 19. кола, а потом следи пауза све до 4. фебруара наредне године.

ЗАВЕСА НА СУПЕРЛИГУ: Звезда у Сурдулици, Партизан чека Пазар

ФОТО: Новости

У последњем јесењем колу лидер Црвена звезда гостоваће "фењерашу" Раднику из Сурдулице и победом желети да сачува најмање 10 бодова предности у односу на Партизан, који ће у Хумској дочекати "хит сезоне" Нови Пазар.


ТСЦ ће у Бачкој Тополи одмерити снаге са Радничким из Ниша, Војводина ће дочекати крагујевачки Раднички, а Чукарички екипу Младости ГАТ из Новог Сада.

Распоред: Петак (18.00): Јавор - Напредак. Субота: Младост Лучани - Колубара (15.00), ТСЦ - Раднички Ниш (17.00), Војводина - Раднички Крагујевац (19.00). Недеља: Радник - Црвена звезда (13.30), Партизан - Нови Пазар (15.30), Чукарички - Младост ГАТ (17.30), Вождовац - Спартак (19.30).
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.

07. 12. 2025. у 10:00

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)

Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан декласирана од Црне Горе. Боља екипа заслужено иде даље, али уз не мали скандал.

07. 12. 2025. у 19:40

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ОД ПЕНЗИЈЕ ЛЕПО ЖИВИМ: Цеца Китић добија позамашну своту новца од државе