ПОДВИГ ЗВЕЗДИНИХ ОМЛАДИНАЦА У ЛИГИ ШАМПИОНА: Црвено-бели били пред поразом, а онда је на сцену ступио нови првотимац

25. 10. 2022. у 20:21

ОМЛАДИНЦИ ФК Црвена звезда успели су да направе подвиг и непоражени се врате из Холандије, пошто су против АЗ Алкмара одиграли 2:2 у 2. колу Лиге шампиона.

Ништа није слутило да ће овакав исход бити након 90 минута, јер су домаћи након првог полувремена имали предност од 2:0.

Ипак, црвено-бели су у друти део меча ушли решени да избегну пораз. После само три минута игре у наставку нови првотимац Звезде Јован Мијатовић је смањио резултат.

Исти играч се у 83. минуту нашао у улози асистента, а стрелац је био Алексеј Вукичевић. Прилику да гостима донесе велики преокрет имао је Стефан Миладиновић, али његов покушај завршио је мало поред стативе.

Реванш меч ових ривала игра се 1. новембра у Београду, а Звезда би се у случају победе пласирала у елитно такмичење омладинаца.

БОНУС ВИДЕО: КАКВА ДРАМА У НИШУ: Александар Пешић у 97. минуту донео велики тријумф Звезди против Радничког