ИТАЛИЈА СЕ ДИВИ СРБИНУ: Погледајте како је Лука Јовић голом у 90. минуту постао херој Фиренце! Барем на неколико минута... (ВИДЕО)

22. 10. 2022. у 22:42

ФУДБАЛЕРИ Фиорентине за коју наступају српски репрезентативци Лука Јовић и Никола Миленковић данас су у дербију Серије А укрстили копља са славним Интером.

Након правог спектакла у Фиренци и атомског фудбала препуног голова, страсти и шанси при резултату 3:2 за госте Лука Јовић се појавио и постао херој стадиона "Артемио Франки".

Изданак Звездине школе још једном је демонстрирао какав њух за гол име и да најбоље игра у највећим мечевима. Тако је било и сада. Јовић је сјајно антиципирао лет лопте након једног корнера, феноменално се снашао у казненом простору ривала и онда БУМ!

Сјајан волеј момка који је данашњи меч занимљиво кренуо са клупе, али га ни то није спречило да покаже своју класу.

На жалост по Фиорентину, то није био крај. Интер је у петом минуту судијске надокнаде дошао до тријумфа.

Био је то луд меч на "Артемио Франкију". Барела и Мартинез су погоцима у 2. и 15. минуту донели Интер велику предност, али је домаћин преко Кабрала пре одласка на одмор успео да преполови заостатак - 1:2.

Иконе је у 60. минуту изједначио, нову предност гостима донео је Лаутару својим другим голом, овај пут из пенала у 73. минуту.

А онда је уследила луда завршница, голови Јовића и Миктарјана за коначних 3:4.

Интер је сада седми са 21 бодом, док је Фиорентина на 13. месту са десет бодова.

БОНУС ВИДЕО - ТОП 10 НАЈПЛАЋЕНИЈИХ ФУДБАЛЕРА: Колико зарађује Роналдо а колико Меси...

ПРВО ПА МУШКО: Србија није могла имати тежег противника на отварању Еура, али Пиксијеви орлови се никога не плаше

ПРВО ПА МУШКО: Србија није могла имати тежег противника на отварању Еура, али Пиксијеви ''орлови'' се никога не плаше

ФУДБАЛЕРИ Србије ће данас одиграти свој први меч на Европском првенству у Немачкој, а ривал на ''Велтинс арени'' у Гелзенкирхену биће јој репрезентација Енлеске (21.00).

16. 06. 2024. у 07:30

АЛБАНЦИ НАПАЛИ СРПСКЕ НАВИЈАЧЕ! Почели тучу на ЕУРО 2024, али када се чуло Јуриииш! - нису се провели добро (ВИДЕО)

АЛБАНЦИ НАПАЛИ СРПСКЕ НАВИЈАЧЕ! Почели тучу на ЕУРО 2024, али када се чуло "Јуриииш!" - нису се провели добро (ВИДЕО)

Пред дерби меч 1. кола Европског првенства у фудбалу, у коме играју Србија и Енглеска, много тога бурног дешава се и на улицама Немачке, земље-домаћина ЕУРО 2024.

16. 06. 2024. у 16:40 >> 18:14