ГОЛ КОЈИ ЈЕ УЋУТКАО КЕЛН: Овако је Светозар Марковић Партизану донео вођство (ВИДЕО)
ФУДБАЛЕРИ Партизана воде од 10. минута у Келну у утакмици 3. кола Лиге конференција.
ФОТО: ФК Партизан
Одлично је Партизан отворио дуел у Келну. Гости су до вођства дошли у 10. минуту.
Након прекида одлично је Бибрас Натхо убацио лопту у шеснаестерац гостију, а тамо се најбоље снашао дефанзивац црно-белих Светозар Марковић.
Бивши играч Олимпијакоса је био највиши у скоку и није рутински је обрадовао многобројне навијаче Партизана.
БОНУС ВИДЕО: ТРАНСФЕР ЗВЕЗДА: Ко је Ерлинг Халанд најтраженији фудбалер на свету?
Препоручујемо
НАПЛАЋЕНИ СВИ ДУГОВИ ИЗ ПРОШЛОСТИ: Моћна Звезда нокаутирала Ференцварош, Мађари ово никада неће заборавити
06. 10. 2022. у 20:40 >> 20:40
КАКАВ ПАРТИЗАН? СТРАШАН ПАРТИЗАН! Црно-бели шокирали Немце усред Немачке и избили на прво место
06. 10. 2022. у 22:54 >> 22:54
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЂУРИЦА АНАЛИЗИРА СВЕТКСКО ПРВЕНСТВО: "Сви иду даље!" (ВИДЕО)
"КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама најпознатијег српског типстера и његових гостију.
19. 06. 2026. у 12:30
ТОТАЛНИ РАСПАД БОСНЕ И ХЕРЦЕГОВИНЕ! Швајцарци у другом колу Мундијала у последњих 15 минута "разбили" селекцију Сергеја Барбареза!
Репрезентација Швајцарске победила је Босну и Херцеговину са 4:1 у другом колу Б групе Светског првенства.
18. 06. 2026. у 21:00 >> 21:00
ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ
У ЈЕДНОМ интервјуу за британске медије описао је тај период као време преживљавања, истичући да рат тера децу да много раније одрасту и суоче се са животним лекцијама за које нису спремна.
19. 06. 2026. у 07:02
Коментари (0)