ТАДИЋ ПОЦРВЕНЕО, АЈАКС СЕ ОБРУКАО: Наполи разнео "копљанике" у Лиги шампиона, Интер победио Барселону (ВИДЕО)

Ч. В.

04. 10. 2022. у 22:51 >> 22:59

ЖЕЛЕЋЕ капитен Ајакса Душан Тадић што пре да заборави дуел против Наполија и то из два разлога. Први је убедљив пораз на "Јохан Кројф арени" са 6:1 у 3. колу Лиге шампиона, а други црвени карон који је зарадио репрезентативац Србије.

ТАДИЋ ПОЦРВЕНЕО, АЈАКС СЕ ОБРУКАО: Наполи разнео копљанике у Лиги шампиона, Интер победио Барселону (ВИДЕО)

Ништа није слутило да ће "копљаници" доживети катастрофу, пошто се играо 9. минут када је Мохамед Кудус довео домаћина до предности. Ипак, вођство није дуго трајало, јер је у 18. минуту Ђакомо Распадори поравнао резултат.

Изабраници Лучана Спалетија су до одласка на одмор успели да постигну још два гола, стрелци су били Ђовани ди Лоренцо и Пјотр Зјелински.

Гости су наставили да се играју са противником и у другом полувремену и то док је однос снага на терену био изједначен. Четврти и пети погодак за Наполи били су дело Распадорија који је дао други гол и Кише Кваратшкелије. Коначних 6:1 за Наполитанце поставио је Ђовани Симеоне у 81. минуту.

Тадић је црвени картон, тачније други жути зарадио у 73. минуту због тога што је лактом у врат ударио Ељиса Елмаса.

Наполи је остао лидер на табели ове групе са максималних девет бодова, док је Ајакс трећи са три.

Дерби дана одигран је у Милану где је Интер дочекао Барселону. "Неразури" су уписали важан тријумф - 1:0.

Одлучујући тренутак утакмице десио се у другом минуту надокнаде првог полувремена када је Хакан Чалханоглу постигао сјајан гол и ипоставило се поставио коначан резултат.

Тим Симонеа Инзагија је после ове победе други на табели са шест бодова, Барселона је трећа са три.

Лига шампиона, 3. коло

Група А

Ајакс - Наполи 1:6 (1:3)

(Кудус 9 - Распадори 18, 47, Ди Лоренцо 33, Зјелински 45, Кваратшкелија 63, Симеоне 81)

Бајерн - Плзен 5:0 (3:0)

(Сане 7, 51, Гнабри 13, Мане 21, Чупо-Мотинг 59)
Интер - Барселона 1:0 (1:0)
(Чалханоглу 45+2)

Група Д

Марсеј - Спортинг 4:1 (3:1)

(Санчез 13, Харит 16, Балерди 28, Мбемба 84 - Тринкао 1)
Ајнтрахт - Тотенхем 0:0

БОНУС ВИДЕО: Кад химна Србије, "Боже правде", загрми у Русији...

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01