МАСАКР НА ФУДБАЛСКОЈ УТАКМИЦИ: Најмање 129 погинулих у стампеду у Индонезији (ВИДЕО)
НАЈМАЊЕ 129 особа погинуло је у стампеду након нереда који су избили на фудбалском стадиону у провинцији Источна Јава у Индонезији, саопштио је данас портпарол полиције.
Фото: Јутјуб/El País
До сукоба навијача је дошло после победе Ареме над клубом Персебаја Сурабаја у граду Малангу на источном делу острва Јава.
Навијачи Персебаје су одмах "упали" на терен, а полиција је употребила сузавац, што је довело до стампеда и случајева гушења, рекао је шеф полиције Источне Јаве Нико Афинта на ванредној конференцији за новинаре.
Председник Џоко Видодо наредио је истрагу како би се детаљно испитали безбедносни пропусти због којих је дошло до нереда и стампеда на стадиону, пренео је Ројтерс.
Он је наложио прекид такмичења у 1. Лиги док истрага не буде завршена.
БОНУС ВИДЕО: СЕЋАЊЕ - Павле Вујисић није завршио глуму, али многима је могао да буде професор
Препоручујемо
РАСКИД ПРЕКО ТЕЛЕФОНА: Бивши дечко Ане Ивановић није поднео што га је оставила
01. 10. 2022. у 10:58 >> 11:08
НАСУКАНИ БРОДОВИ, КУЋЕ И УЛИЦЕ ПОД ВОДОМ: Ураган "Ијан" однео најмање 31 живот (ВИДЕО)
01. 10. 2022. у 23:59
КАЈСЕДО + ПАЛМЕР = ДОБИТНА КОМБИНАЦИЈА? Убитачни двојац предводи Челсу на тешком гостовању у Лиги шампиона
АТАЛАНТА и Челси улазе у шести меч Лиге шампиона са идентичним учинком (10 бодова), али и са различитим расположењем уочи директног судара у Бергаму. "Плавци" имају бољу гол-разлику и тренутно држе место у топ 8, док је домаћину ово идеална прилика да их претекне и заузму позицију која директно води у осмину финала.
09. 12. 2025. у 07:00
ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су "гробари" из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)
Док Хрватска још прича о тамошњем дербију, у коме су се састали Динамо Загреб и Хајдук Сплит, као нова тема тамошњој јавности наметнула се - вест из Србије.
09. 12. 2025. у 16:50
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (1)