ПАРТИЗАН ВОДИ НА ПОЛУВРЕМЕНУ: Овако је Патрик Андраде сломио отпор Радничког у Сремској Митровици (ВИДЕО)

А.И

28. 09. 2022. у 16:02

ФУДБАЛЕРИ Партизана данас гостују у Сремсој Митровици, а противник у оквиру Купа Србије је екипа Радничког.

Играо се 18. минут када је нови љубимац "гробара" - Дијабате повукао по левом боку, одиграо повратну лопту ка Патрику Андрадеру, а овај перфектним ударцем из колена, са ивице казненог простора матирао противничког голмана.

"Парни ваљак" на полувремену води резултатом 1:0, а директан текстуални пренос овог сусрета можете пратити на порталу "Новости"

БОНУС ВИДЕО ВЛАХОВИЋ НОВИ РЕКОРДЕР: Пет највећих трансфера српских фудбалера

ХАОС У ПАРТИЗАНУ! Љубимац гробара својевољно напустио екипу пред финале са Црвеном звездом!

ХАОС У ПАРТИЗАНУ! Љубимац "гробара" својевољно напустио екипу пред финале са Црвеном звездом!

Црвена звезда и Партизан у понедељак играју прву утакмицу финала првенства Србије у кошарци, а пред тај дуел дешавају се потпуно неочекиване ствари у табору црно-белих.

01. 06. 2024. у 16:09