РАПСОДИЈА УКРАЈИНЕ: Јермени нису знали шта их је снашло, голеада у Лиги нација

24. 09. 2022. у 19:55

ФУДБАЛЕРИ Украјине одиграли су одличан дуел и то неколико дана након пораза од Шкотске.

Цех је платила Јерменија која је Украјинце испратила из Јеревана са пет погодака у својој мрежи.

Украјина је заузела прво место у групи један "Б" дивизије након данашњег тријумфа, док је Јерменија суочена са испадањем, те ће у последњем дуелу против Ирске морати да тражи победу.

Гости су повели голом Олександра Тимчука у 22. минуту, а предност је дуплирао Олександр Зубков у 57.

Завршница утакмице у потпуности је припала Украјинцима, па је 0:3 било у 69. минуту преко Артема Довбика.

На 4:0 је повисио Данило Игњатенко у 81, а за "петарду" се побринуо Довбик својим другим голом у 84.