"ТЕШКЕ" ПРОВОКАЦИЈЕ: Црногорци опет скандирали Босанцима "Бурек са сиром" (ВИДЕО)

24. 09. 2022. у 14:09

ИСТОРИЈСКИ успех остварила је фудбалска репрезентација Босне и Херцвжцеговине, која је минималном победом над Црном Гором у петом колу Дивизије Б Лиге нација обезбеедила пласман у елитни ранг новог УЕФА такмичења.

ТЕШКЕ ПРОВОКАЦИЈЕ: Црногорци опет скандирали Босанцима Бурек са сиром (ВИДЕО)

Босанци су коло пре краја осигурали прво место у групи 3 голом Демировића у зауставном времену првог полувремена. Исти играч је 15 минута раније постигао гол који је поништен након интервенције ВАР.

Ове две селекције састали су се и у јуну у Подгорици, када је меч завршен без победника 1:1, а једна ствар са те утакмице поновила се и у Зеници.

Срногорски навијачи су, исто као и тада, "провоцирали" Босанце скандирањем "Бурек са сиром".

Познато је да у Босни верују да бурек може да буде само са месом, али је познато и да Босанци имају одличан смисао за хумор па су и сами почели да збјају шале на свој рачун поводом овог кулинарског питања.

Босна и Херцеговина има да одигра још један меч који за змајеве ИВајла Петева немају такмичарски значај, јер Срногорцима сада беже недостижна четири бода, али може да има значај за њиховог противника Румунију која са Финском одлучују о борби за опстанак у Дивизији б.