МАСОВНО ТРОВАЊЕ ФУДБАЛЕРА МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕДА: Овако нису замишљали европско гостовање

19. 09. 2022. у 21:18

МАНЧЕСТЕР јунајтед је успешно окончао гостовање у 2. колу Лиге Европе што се тиче резултата, али не што се тиче стања стомака многих играча овог енглеског клуба.

Како јавља "Сан", најмање 12 фудбалера Јунајтеда отровало се у Молдавији, где су у четвртак играли против Шерифа (и победили с 0:2).

Они су се дан после утакмице осећали прилично лоше, па су неки од њих пропустили тренинг опоравка у петак, а неки и рад с екипом у суботу.

Тровање храном десило се или у самој Молдавији, или приликом лета за Енглеску.

Срећом по Манечстер јунајтед, цела екипа би требало да буде без стомачних тегоба до наредне утакмице, услед паузе због обавеза репрезентатација.

Клуб с Олд Трафорда је тренутно пети на табели Премијер лиге, а после поменуте паузе игра градски дерби против Ситија, 2. октобра.

БОНУС ВИДЕО: Навијачи Звезде се на оригиналан начин захвалили Милану Павкову за све

УКРАЈИНА ТУГУЈЕ: Погибија украјинског репрезентативца код Бахмута разбеснела звезду спорта, тражи најстрашнију казну за Русе и Белорусе

РУСИЈА и Украјина су и даље извори најважнијих вести на свету - рат који је у току је довео да се збивања из тих држава прате из минута у минут, уживо, а на сваких пет минута појави се нова информација која изазове велику пажњу. Спорт је неодвојив део живота, па и ратних збивања, а како је недавно добио два тужна поглавља, јер су погинула два репрезентативца Украјине, данас се догодио и један спорски излив беса због тога.

02. 02. 2023. у 20:46