РИКАРДО ДВА ГОЛА ЗА ПЕТ МИНУТА: Овако је нападач црно-белих погађао мрежу Младости (ВИДЕО)

11. 09. 2022. у 20:28

ФУДБАЛЕРИ Партизана воде на полувремену против Младости са 2:0 и на путу су да остваре прву првенствену победу на стадиону у Хумској.

Tanjug/AP

Голове је постигао Рикардо који је тако преузео и прво место на клупској листи стрелаца.

Први погодак, нападач са Зеленортских острва постигао је са беле тачке након играња руком дефанзивца гостију.

Други гол уследио је у последњем нападу првог дела утакмице, када је после Терзићевог шута са ивице казненог простора један дефанзивац Младости закачио лопту и практично асистирао сналажљивом нападачу црно-белих који је ефектним трзајем главом преварио голмана Самчовића.