СЈАЈАН ФУДБАЛ У БУДИМПЕШТИ: Ференцварош показао снагу, Требзон изгубио пред долазак Звезде

08. 09. 2022. у 23:20

ФУДБАЛЕРИ Ференцвароша победили су Трабзон са 3:2 на свом терену у групи Х у којој се налази и Црвена звезда.

Шампион Мађарске је показао колико је квалитетан тим, иако су можда многи сматрали да ће он прваку Србије бити најлакши ривал.

Победа клуба из Будимпеште још више добија на значају посебно ако се зна да су од 16. минута играли са десеторицом због црвеног картона који је зарадио Елдар Ћивић.

Колико је утакмица на "Групама арени" била одлична показује и то да су у првом полувремену виђена чак четири гола.

Домаћи су после 45 минута имали предност од 3:1, два гола постигао је Токмак Нгуен, а један је био дело Адаме Траореа. Једини погодак за шампиона Турске постигао је Максимилиано Гомез.

Покушао је Трабзон у наставку утакмице да избегне пораз, ипак једино што је успео да уради је да смањи резултат у 71. минуту преко Умута Бозока. Било је времена за госте, но до промене резултата није дошло.

После првог кола Ференцварош и Монако имају по три бода, а Звезда и Трабзон су без бодова. Црвено-бели и клуб из Истанбула играју наредног четвртка у Турској (18.45).

Подсетимо, шампион Србије је Лигу Европе отворио поразом од француског клуба.

БОНУС ВИДЕО: Кореографија и бакљада "делија" пре меч Црвена звезда - Монако

МИТРОВИЋЕВ ХЕТ ТРИК НАД КРИСТИЈАНОМ РОНАЛДОМ? Србин покорио Португалца у свим такмичењима ове сезоне

АЛЕКСАНДАР Митровић ће данас имати прилику да са Ал Хилалом освоји и трећи овосезонски домаћи трофеј када се ''плави'' талас у финалу Кинг купа буде састао са Ал Насром који предводи ванвременски Кристијано Роналдо (20.00).

31. 05. 2024. у 08:47

БРУКА КАКВУ РОЛАН ГАРОС НЕ ПАМТИ: Русија у шоку, нико не верује шта се дешава у Француској (ФОТО)

Француска и Русија немају баш најбоље најбоље односе откако је рат у Украјини почео у фебруару 2022. године, а то може да се види и на актуелном Ролан Гаросу, где се дешавају неке досад незабележене ствари.

29. 05. 2024. у 21:15