ЈОВИЋ БЕЗ МУНИЦИЈЕ: Фиорентина трећи пут узастопно одиграла овакав меч

Ч. В.

28. 08. 2022. у 22:40

ФУДБАЛЕРИ Фиорентине ремизирали су против Наполија (0:0) на "Артемио Франкију" у 3. колу Серије А.

"Виоли" је ово био трећи узастопни меч који је завршен најнепопуларнијим резултатом, након нерешених исхода са Емполијем и Твентеом у квалификацијама за Лигу конференција.

Српски нападач Лука Јовић је остао без муниције на овој утакмици. Није успео да се упише у стрелце или асистира, а вредно помена је то да је у 68. минуту добио жути картон. Он је одиграо цео меч.

Бивши нападач Реал Мадрида је тако остао на једном постигнутом поготку ове сезоне и то у победи против Кремонезеа на старту првенства (3:2).

Од српских играча који наступају за Фиорентину свих 90 минута на терену је провео и Никола Миленковић, док је Алекса Терзић ушао у 80. минуту када је заменио Кристијана Бирагија.

Тим из Тоскане се налази на деветом месту Серије А са пет бодова, док је Наполи лидер и има седам освојених бодова.

БОНУС ВИДЕО: "Делије" се опростиле од Дејана Станковића

БИЋЕ ГОЛОВА НА ВЕМБЛИЈУ: Лидс и Саутемптон играју утакмицу за сто милиона евра

СЕЗОНУ у колевци фудбала, Енглеској, затвара утакмиц финала плеј-офа за попуну Премијер лиге. У њој ће се за борити Лидс јунајтед и Саутемптон, који су прошле године напустили елитно друштво.

26. 05. 2024. у 07:55

ХИТНА РАФИНА КОНФЕРЕНЦИЈА ЗА ШТАМПУ НА РОЛАН ГАРОСУ: Рафаел Надал саопштио велику вест! Све је почео са Жао ми је!

ХИТНА РАФИНА КОНФЕРЕНЦИЈА ЗА ШТАМПУ НА РОЛАН ГАРОСУ: Рафаел Надал саопштио велику вест! Све је почео са "Жао ми је!"

Новак Ђоковић и Рафаел Надал су толики тениски ривали, да Ноле са правом каже да му је Рафа највећи супарник у "белом спорту". Шпанац, међутим, мало више "воли" Роџера Федерера. Ипак, како је Швајцарац отишао у пензију прошле године, остало је да се љубитељи тениса надају новим мегданима Нолета и Надала, а до њих никако да дође због бројних здравствених тегоба шпанског тенисера. А онда, нова порција драме, у Паризу...

25. 05. 2024. у 21:27