ВЕСТ ХЕМ СЕ КОНАЧНО РАДОВАО: "Чекићари" славе Форналса, Њукасл у финишу дошао до бода

28. 08. 2022. у 17:29

ЧЕКАЛИ су навијачи Вест Хема четири кола како би се радовали првој победи. "Чекићари" су као гости савладали Астон Вилу са 1:0.

ВЕСТ ХЕМ СЕ КОНАЧНО РАДОВАО: Чекићари славе Форналса, Њукасл у финишу дошао до бода

Утакмица на "Вила Парку" није обиловала са много прилика. Најбољи шансу пре гола имао је Џерод Боуен, али његов покушај је био изблокиран.

Јунак утакмице био је Пабло Форналс који је испоставиће се једини гол на утакмици. Он је у 74. минуту распалио по лопти из велике удаљеноси, она је на птуту до гола погодила неког и скренула је правац, па чувар мреже домаћих Емилијано Мартинез није могао ништа да уради у тој ситуацији.

Изабраници Дејвида Мојеса успели су до краја утакмице да сачувају гол и упишу прва три бода у овој сезони.

Вест Хем се сада налази 16. месту са три бода, исто толико има и Астон Вила која је једно место боље позиционирана.

У другој утакмици дана Вулверхемптон и Њукасл су подеили бодове (1:1) на "Молиноу".

"Вукове" је до предности довео Рубен Невеш у 38. минуту. Време је пролазило, а "свраке" нису успевале да нађу начин да затресу мрежу ривала.

Ипак, када се чинило да ће домаћин узети цео плен уследила је мајсторија Сент-Максимена који је фантастичним ударцем са неких 17 метара донео изједначење.

Вулверхемптон је и даље у опасној зони, заузима 19. место са само два бода, Њукасл је на седмом месту табеле Премијер лиге са шест бодова.

БОНУС ВИДЕО: "Делије" се опростиле од Дејана Станковића

ПАЛА ОДЛУКА! Ево кога је Новак Ђоковић одабрао за тренера, мастерс у Риму све открио (ВИДЕО)

Новак Ђоковић је недавно завршио више него успешну сарадњу са хрватским тренером Гораном Иванишевић, а сада је постало јасно и ко ће бити Нолетов тренер на римском мастерсу.

06. 05. 2024. у 21:35