ЦИЦИПАС СВЕ ШОКИРАО: Размишљао сам о повлачењу из тениса!
ГРЧКИ тенисер Стефанос Циципас изјавио је да је размишљао о повлачењу из тениса због болова које је осетио у леђима током 2025. године.
Foto: Profimedia
Атињанин је због повреде леђа од августа прошле године одиграо само два меча у Дејвис купу, а тренутно се налази на 36. месту на АТП листи.
- Највише сам узбуђен да видим како ће моја леђа реаговати на мој тренутни тренинг. Моја највећа брига је била да ли могу да завршим меч. Питао бих се: "Могу ли да одиграм још један меч без болова?". Баш сам се уплашио након пораза на Ју-Ес опену. Нисам могао да ходам два дана. Тада поново размислите о будућности своје каријере - рекао је Циципас, а преноси "Би-Би-Си".
Он је навео да га је повреда прогањала последњих осам месеци и додао да је задовољан својим тренутним планом опоравка након што је завршио пет недеља вансезонских тренинга без болова.
- Моја највећа победа за 2026. годину би била то што не морам да бринем о завршавању мечева. Одличан је осећај сазнања да сам имао предсезонске припреме без болова - надам се да ће тако и остати. Желим да испуним очекивања за 2026. годину и Јунајтед куп. Уложио сам труд. Најважније је потпуно веровање да могу да се вратим тамо где сам био. Учинићу све да то урадим - изјавио је грчки тенисер.
Циципас ће играти за Грчку на предстојећем Јунајтед купу, који ће се одржати у Перту и Сиднеју од 2. до 11. јануара.
БОНУС ВИДЕО: Алекс Kореча за Новости о "великој тројци": Оно што су урадили равно је чуду
Препоручујемо
ХИТ, СА ТРИ ПРСТА И... Ово је син Пеђе Стојаковића урадио за Нову годину (ФОТО)
01. 01. 2026. у 09:55
НОВОГОДИШЊА ФУДБАЛСКА БОМБА! Ненад Лалатовић има нови клуб? Мало ко је ово очекивао
01. 01. 2026. у 11:56
НОВА КАТАСТРОФА ЗА ДЕНВЕР: Нова повреда, преживели драму без Јокића (ВИДЕО)
01. 01. 2026. у 08:09
ПОГОЂЕН ПОКЕР! ЈУРИМО ПЕТИ У НИЗУ! Ево ТИП тикета за четвртак
ОВАКО нешто се не памти!
02. 04. 2026. у 06:58
АМЕРИКА У ШОКУ! Звезда Ирана ово нуди оном ко ухвати пилота обореног америчког авиона! (ФОТО)
Најновије вести везане за рат у Ирану, а Иран су напали Израел и Сједињене Америчке Државе, после чега су иранске снаге узвртиле и ватром по земљама у реагиону које помажу поменутим савезницима, стижу из - спорта.
03. 04. 2026. у 19:59
"САМО ЈЕ ПАЛА, КАО ПОКОШЕНА" Страшна трагедија Милоша Бојанића, преминула је у 48. години
ОВАЈ губитак је оставио неизбрисив траг на његову породицу...
03. 04. 2026. у 15:33
Коментари (0)