ПОЛИЦИЈА ДРЖИ СВЕ ПОД КОНТРОЛОМ: Пре почетка утакмице приведено 6 особа, без инцидената на самом стадиону
ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде играју реванш меч плеј-офа за Лигу шампиона против Макабија, где морају надокнадити заостатак од 3:2 из првог меча.
FOTO: FK Crvena zvezda
Преко 50 хиљада људи присутно је на највећем српском стадиону, а до сада није било озбиљних инцидената и нарушавања јавног реда и мира.
Пре почетка утакмице приведено је 6 особа (3 због поседовања наркотика и 3 због препродаје улазница). Припадници МУП-а Србије у цивилу и униформи ангажовани су на обезбеђењу фудбалске утакмице. Полицајци су распоређени и првенствено превентивно делују у зони стадиона и свим деловима града.
Системом полицијског обезбеђења командује начелник ПУ за град Београд и поможник директора полиције Веселин Милић, који се налази у “Командној полицијској ложи” на стадиону Рајко Митић.
Милић је пре почетка утакмице обисао и пружио подршку полицијским службеницима.
Утакмицу уживо можете уживо да пратите уз пренос на порталу "Новости".
(Новости/Телеграф)
БОНУС ВИДЕО: Навијачи Звезде певајући прилазе Маракани
КАЈСЕДО + ПАЛМЕР = ДОБИТНА КОМБИНАЦИЈА? Убитачни двојац предводи Челсу на тешком гостовању у Лиги шампиона
АТАЛАНТА и Челси улазе у шести меч Лиге шампиона са идентичним учинком (10 бодова), али и са различитим расположењем уочи директног судара у Бергаму. "Плавци" имају бољу гол-разлику и тренутно држе место у топ 8, док је домаћину ово идеална прилика да их претекне и заузму позицију која директно води у осмину финала.
09. 12. 2025. у 07:00
ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су "гробари" из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)
Док Хрватска још прича о тамошњем дербију, у коме су се састали Динамо Загреб и Хајдук Сплит, као нова тема тамошњој јавности наметнула се - вест из Србије.
09. 12. 2025. у 20:50
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)