ЛУКА ЈОВИЋ БЕСАН ПСОВАО НА ПУТУ КА КЛУПИ: Фиорентина само до бода против великог ривала, ни играч више не помаже "Виоли"

21. 08. 2022. у 20:34

ФУДБАЛЕРИ Фиорентине данас су гостовали екипи Емполија у другом колу Серије А. У правој фудбалској успаванци, мечу без правих шанси све је заврено резултатом 0:0.

ЛУКА ЈОВИЋ БЕСАН ПСОВАО НА ПУТУ КА КЛУПИ: Фиорентина само до бода против великог ривала, ни играч више не помаже Виоли

Навијачи "Виоле" очекивали су још један тријумф и жељно призивали нови гол Луке Јовића. Фиорентина је држала посед, али је за 90 минута тек једном успела да упути ударац у оквир гола ривала.

Није српски ас данас имао подршку саиграча, везни ред тима из Фиренце није га хранио лоптама. Скупио је Емполи у одбрани, заиграо компактно а око бившег играча Реал Мадрида константно су се смењивала два до три чувара читавим током утакмице.

Највећу шансу на мечу, пропустио је шпиц Емполија, Матиа Дестро, који је у 46. минуту главом пропустио колосалну шансу.

Лука Јовић измењен је у 87 минуту, био је видно нервозан, свестан да његов тим има играча више и јури резултат у надокнади која је трајала још додатних 10. Бесно је Лука псовао на српском језику на путу до клупе, и јасно ставио тренеру до знања да је гладан голова, жељан фудбала и сваког минута на терену

Био је ово први пут да су ова два локална ривала одиграла у новом миленијуму меч без голова. Последњи пут, то се десило још давне 1988.

У наредном колу Фиорентина на свом "Артемио Франкију" дочекује Наполи, па ће Јовић имати прилику да на великој сцени покаже свој квалитет.

БОНУС ВИДЕО: Моћна кореографија „делија“ пред Ренџерс

ОВО СУ СВИ ЧЕКАЛИ: Вечерас почиње Европско првенство у фудбалу!

ЧЕКАЊЕ је коначно завршено и фудбалски фанатици широм света ће уживати у Европском првенству које вечерас почиње на ''Алијанц арени'' где ће се домаћа Немачка сукобити са Шкотском (21.00).

14. 06. 2024. у 07:45

ЕУРО 2024: Почело је! Сви причају о ономе што су Шкоти урадили Србима, Немци шокирани због Русије

Европско првенство у фудбалу, ЕУРО 2024, од данас је пуних месец дана у току, а пренос уживо најважнијих вести, уз обиље занимљивости, снимака, фотографија, утисака из репрезентације Србије, али и других учесника, можете да пратите уз портал "Новости". Добро нам дошли!

14. 06. 2024. у 12:00 >> 17:57