НИШТА ОД ИЗНЕНАЂЕЊА: Раднички био надомак победе, Лучић спасао Чукарички

15. 08. 2022. у 19:41

РАДНИЧКИ и Чукарички одиграли су у Крагујевцу без победника - 1:1 у последњој утакмици 6. кола Моцарт Бет Суперлиге Србије.

Били су "брђани" фаворити на папиру, али то нису успели да оправдају на терену стадиона "Чика Дача", јер су наишли да квалитетног противника.

Домаћи су до предности стигли у 21. минуту када је Душан Стоиљковић савладао Новака Мићовића и то је уједно био једини погодак у првом делу сусрета.

У наставку утакмице изабраници Душана Керкеза су били бољи ривал и успели су да дођу до изједначења преко Владимира Лучића који је у 76. минуту поставуо коначан резултату утакмице.

Чукарички сада има 13 бодова и налази се на другом месту на табели, док су Крагујевчани на 10. месту на табели са шест бодова.

БОНУС ВИДЕО: ЗВЕЗДИН ЈУНАК: Мирко Иванић, после три асистенције, дао и гол Вождовцу

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01