МИТРОВИЋ БДИ НАД БЕОГРАДОМ: Србија се поклонила репрезентативцу Србије - Хвала, Митре (ФОТО)

Александар Илић
Александар Илић

12. 08. 2022. у 18:05

ФУДБАЛСКА репрезентативац Србије Александар Митровић добио је мурал у Београду, који је освануо на згради у Поп Лукиној улици.

МИТРОВИЋ БДИ НАД БЕОГРАДОМ: Србија се поклонила репрезентативцу Србије - Хвала, Митре (ФОТО)

ФОТО ТАНЈУГ/Владимир Спорциц/ нр

На њему је голгетер Фулама и српског националног тима осликан како у лету, на препознатљив начин, главом, шутира лопту.

Бивши фудбалер Партизана симболично личи на орла, што је јасна повезаност са репрезентацијом коју с клупе предводи селектор Драган Стојковић Пикси.

Александар Митровић најбољи је стрелац у историји репрезентације Србије са 46 голова на 76 утакмица, а навијачи Србије памтиће његов погодак у Лисабону за тријумф над Португалом (2:1) којим су "орлови" изборили директан пласман на Светско првенство у Катару.

Популарни Митрогол недавно је добио мурал и у родном Смедереву, на терену на ком је почео да игра фудбал.

БОНУС ВИДЕО: Ово су фудбалери са највећим зарадама

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА СЛАВИ: Естонија кренула да зарије нож у леђа Русима - ево шта је управо доживела

РУСИЈА СЛАВИ: Естонија кренула да зарије нож у леђа Русима - ево шта је управо доживела

Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису биле тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца, али... наставак је ипак обрадовао Русе.

27. 01. 2026. у 12:45

ГРАД НА РУБУ ПОНОРА: Клизишта однела земљиште испод кућа на Сицилији - снимци су ЈЕЗИВИ (ВИДЕО/ФОТО)

ГРАД НА РУБУ ПОНОРА: Клизишта однела земљиште испод кућа на Сицилији - снимци су ЈЕЗИВИ (ВИДЕО/ФОТО)

КАТАСТРОФАЛНО невреме које је погодило југ Италије изазвало је незапамћену штету, а најкритичније је на Сицилији, где се у граду Нишемију урушио чак четири километра дуг део литице. Због клизишта је више од хиљаду људи хитно евакуисано, јер је клизиште буквално однело земљу испод кућа.

27. 01. 2026. у 11:26

Коментари (0)

ГРОБАРИ МОГУ ДА ПОЧНУ ДА СЛАВЕ: Партизан не одустаје од титуле, црно-бели завршили две зимске бомбе!